MONARKS TRAFIKLEKSKOLOR, 1900-talets andra hälft.

Byggnader, skyltar samt träd. I låda. Totalt bredd 75, höjd 55, djup 31 cm.

Slitage, mindre skador. Ej fullkomligt genomgången.

Utropspris
2 000 SEK