SOFIE ARFWIDSON

Olja på duk, signerad och daterad 2006 a tergo.

"Nest" oramad. 125x90 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L37
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    162 EUR
    199 USD

    Budhistorik (6 bud)
    614 jan 19:491600SEK
    514 jan 15:491500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    4 6 jan 00:311050SEK