OMEGA, Speedmaster, Racing "Michael Schumacher", kronograf, armbandsur, Limited Edition 2112/4000, 39 mm.

Stål, automatisk, plexiglas, racing läderarmband, originallänk medföljer, ca 2000.

Caliber 3220, Serienr 57457921, Referensnr 175.0040

Bruksslitage med enstaka ytliga repor.

Utropspris
15 000 SEK