MARCUS COLLIN

Pastell, signerad och daterad 57.

Marknad i Frankrike. Bildstorlek 48 x 62,5 cm.

Konditionsrapport

Revor. Veck. Kantskador. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T5
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 700 EUR

    100
    EUR
    962 SEK
    117 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    320 okt 11:53100EUR
    320 okt 10:4195EUR
    320 okt 10:3980EUR