MARCUS COLLIN

Olja på duk, signerad med dödsboets stämpel.

Lappländskt landskap. 46,5 x 65 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 11 timmar

    Utropspris: 500 EUR

    100
    EUR
    998 SEK
    117 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 110 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    3 8 dec 19:55100EUR
    2 8 dec 13:0960EUR
    1 8 dec 09:4830EUR