ANDERS ÅBERG, väggskulptur/relief, signerad Anders Åberg.
Diverse material/tekniker, bl.a. skuret, sågat samt bemålat trä, bemålad metall, plast m.m. Cirka 125 x 85 cm.
Ställvis smärre skador, repor samt slitage. En del lös. Ytsmuts.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK