ROLEX, Oyster Perpetual, armbandsur, 25,6 mm,

guld/stål, automatisk, safirglas, datum, viklås, urtavla besatt med diamanter.

Caliber 2135, verknr 2 3948409, referensnr 69173, serienr U356967, boettnr 2060, länkreferensnr 62523D-18.

Bruksskick. Smärre repor.

Utropspris
35 000 SEK