OBJEKTIV, Canon, för Leica, 50 mm 1:1.2, nr 44901, Japan. Lanserad 1956

Med green filter och ljusskydd samt solskydd. Med originalkartong. Längd ca 5 cm.

Smärre slitage. Repor. Optik med Damm. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK