Valnöt, delvis bronserat. Tre glasade dörrar med spröjs och bakomliggande förvaring. Benställning med rikligt skuren dekor, fotavslutningar i form av tassfötter. Bredd 143. Djup 40. Höjd 131 cm.
Slitage. Repor. Märken. Hyllplan saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.