GUNNEL NYMAN

VAS, glas, signerad G. Nyman Nuutajärvi Notsjö -54.

Lila och grått glas med musch. Höjd ca 13 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maiju Kemppainen

Maiju Kemppainen

maiju.kemppainen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    435
    EUR
    4 149 SEK
    521 USD

    Budhistorik (24 bud)
    721 sep 19:36435EUR
    12A21 sep 19:36422EUR
    1221 sep 19:26415EUR
    Acceptpris på 150 EUR uppnåddes