Allmoge
959071

SKÄNK, Allmoge, 1800-tal.

SKÄNK, Allmoge, 1800-tal.

Betsad. Rak form med luckor, bakomliggande hyllinredning. Upptill hylla och konturerad sarg. Bredd 119, djup 41, höjd 110 cm. Nyckel finns.

Slitage, märken, skador.

Utropspris
2 000 SEK