BROSCH/HÄNGE samt ÖRHÄNGEN, med rosenslipade diamanter.

14K guld och silver. Brosch/hänge med höjd ca 4 cm. Örhänge med höjd ca 3 cm. Total vikt 19,3 gram.

Slitage. Lagningar.

Utropspris
6 000 SEK