SERVISDELAR, ca 52 delar, "Ostindia" Rörstrand.

Mattallrikar 6 st, förrättstallrikar 8 st, uppläggningsfat 3 st, uppläggningsskålar 16 st, kaffekoppar 6 st, tékoppar med fat 4 st, såskannor 2 st, salt och pepparströare, kaffekanna, mjölkkanna, gräddsnipa, samt terriner 2 st.

Slitage. Smärre nagg.

Utropspris
3 000 SEK