JOHN WILSON CARMICHAEL, efter, 1800-tal. Olja på duk.
Figurer på strand. Etikett a tergo "JW Carmichael 1824". Duk uppklistrad på pannå 52 x 66 cm.
Duk uppklistrad på pannå, sliten, retuscher, skrapmäreken.