Design
959721

STOLAR, 6 st, Slagelse möbelverk, Danmark, 1960-tal

Stomme av ek. Genombruten rygg, fast stoppad sits. Sitthöjd ca 45 cm. Märkta.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK