SIDEBOARD, 1900-talets tredje kvartal

Fanerad i teak. Fem centrerade lådor samt två skjutdörrar med bakomliggande hyllinredning. Bredd 160 cm, djup 42 cm, höjd 79 cm.

Hål för sladd. Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK