Fanerat med bland annat rotfaner. Överdel med glasat dörrpar och bakomliggande hyllplan. Nederdel med nedfällbar skrivklaff samt underliggande lådor. Bredd 80 cm, djup 46 cm, höjd 192 cm. Nyckel finns.
Ställvis slitage. Fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.