ALBERT CONTRERAS, Olja på duk, signerad och daterad 1962 a tergo.
"Metaphysical sensation". Duk 96 x 96 cm.
Oramad, tryckskador, krackelerad, retuscher.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10