PETER ADOLF PERSSON

Olja på duk, signerad på målning a tergo.

Insjövik. A tergo; oväder på ingång (bakom glas). 35 x 57 cm.

Konditionsrapport

Oxiderad fernissa. Retuscher. Mindre hål i hörn och ovan- samt nederkant. Fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joakim Fingal

Joakim Fingal
Värderingsman

+46-709-17 99 94
joakim.fingal@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 500
    259 EUR
    306 USD

    Budhistorik (2 bud)
    2 1 okt 19:482500SEK
    Acceptpris på 2 500 SEK uppnåddes
    1 1 okt 17:03500SEK