JACOB DAHLGREN, multipel, 11 delar, "A wonderful world of abstraction". I samarbete med Skärets Konsthall. 2006.

Olikfärgad plexiglas att montera i par. Varje del diameter 12 cm. Kartong medföljer.

Smärre slitage. Smärre obetydliga repor.

Utropspris
200 EUR