Gräddkanna, Olle Ohlsson, 1999, 9 cm Vodka bägare, delvis förgylld med niellodekor. Sovjetiska stämplar. Höjd ca 5,5 cm Totalvikt ca 178 g
Slitage. Repor. Märken.