Förgyllt silver och cloisonné emalj.
Kaffekanna med lock, 14,5 cm
Kaffekopp med fat
Sockerskål med lock, 6,5 cm
Total vikt ca 964 g
I original schatull.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.