TAKLAMPA

1950-tal.

Stomme av förkromad metall, kupa av delvis frostat glas, kupans höjd 24, diameter ca 32 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Obetydliga nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H40

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 600
    270 EUR
    320 USD

    Budhistorik (12 bud)
    112 okt 18:172600SEK
    3A12 okt 18:172500SEK
    312 okt 18:172400SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes