Möbler Fåtöljer & Soffor
960883

EBBE WIGELL, pinnsoffa, "Florida", Bröderna Wigells, lanserad 1952.

Ebbe wigell, pinnsoffa, "florida", bröderna wigells, lanserad 1952.

Målad. Spjälad rygg. Sitthöjd ca 43 cm. Längd 136 cm.

Slitage. Senare målning. Repor. Smärre färgbortfall.

Utropspris
3 000 SEK