Möbler Fåtöljer & Soffor
960883
EBBE WIGELL, pinnsoffa, "Florida", Bröderna Wigells, lanserad 1952.
Ebbe wigell, pinnsoffa, "florida", bröderna wigells, lanserad 1952

Målad. Spjälad rygg. Sitthöjd ca 43 cm. Längd 136 cm.

Slitage. Senare målning. Repor. Smärre färgbortfall.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK