INDUSTRILAMPA

1900-talets mitt.

Gråmålad metall. Två standard 120 cm lysrör. Längd 132, höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar. Rost. Ej funktionstestad.

Proveniens
Post- och Telegrafverket, i Finland.
Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - H1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 300 EUR

    60
    EUR
    572 SEK
    71 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    321 sep 19:4460EUR
    218 sep 16:5555EUR
    114 sep 11:3845EUR