BYRÅ, brickmärkt; Svenska Möbelfabrikerna, Bodafors, 1900-talets första hälft

Gräddvit, tre lådor med neo-klassicistisk dekor. Längd 100, djup 47, höjd 77 cm.

Smärre fläckar. Smärre slitage. Nagg. Repor. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK