HERMAN REYERS

Olja på duk, signerad och daterad 58.

"Drömlandskap". 75 x 129 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage och fläckar. Mindre krackelyr.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T204
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 15 timmar

    Utropspris: 5 000 SEK

    1 300
    135 EUR
    159 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    221 okt 14:181300SEK
    221 okt 00:031200SEK
    116 okt 13:091000SEK