RING med briljantslipade diamanter

3.08 ct enligt gravyr, 18K guld, storlek 16/50, total vikt 22 g. Stämplad Stockholm 1984.

Konditionsrapport

Bruksslitage

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L15

Kontakta ansvarig katalogiserare

Cecilia Andrén

Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken

+46-79 078 03 20
cecilia.andren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 22 000 SEK

    Slutpris

    18 000
    1 831 EUR
    2 247 USD

    Budhistorik (2 bud)
    22017-12-29 17:0018000SEK
    Acceptpris på 18 000 SEK uppnåddes
    12017-12-29 08:1816200SEK