Design
961826

MATBORD, 1950/60-tal.

MATBORD, 1950/60-tal.

Svärtad benställning med teakfanerad skiva med holländskt utdrag. Längd 125, bredd 85, höjd 75. Total längd 218 cm.

Smärre slitage. Senare målning på benställning.

Utropspris
2 000 SEK