SERVISDELAR, 19 delar, porslin. England, märkt Phillips London, 1800-talets andra hälft.

Förgylld och målad dekor, med monogram vapen. Bestående av:
18 tallrikar, diameter ca 26 cm.
En skål med lock och fat, längd på fat 21 cm.

Slitage, smärre naggar.

Utropspris
1 500 SEK