Nicholai Pavlov sannolikt

Cigarettetui, Moskva 1895.

Invändigt förgyllt, rektangulärt med räfflad dekor och pålagda monogram i guld och silver. Längd 10,5 cm, vikt 164 gram.

Konditionsrapport

Något slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V36

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wehtje

Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa

+46 8-614 08 22
anna.wehtje@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    3 dagar 7 timmar

    Utropspris: 7 000 - 8 000 SEK

    5 000
    510 EUR
    616 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    414 jan 20:555000SEK
    Acceptpris på 5 000 SEK uppnåddes
    414 jan 20:504500SEK
    414 jan 20:094000SEK