962091

Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen

(Danmark, 1916-1986 respektive 1907-1993)

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD NIELSEN, bord, "Minerva", France & Son, Danmark 1950/60-tal.

Teak. Delvis rottingklädd skiva. Märkt. Längd 76. Bredd 74. Höjd 63 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK