MIKROSKOPSFODRAL 3 st omkring 1900

Mahogny, diverse mikroskops-tillbehör medföljer, 29x17x10, 19x15x30 och 28x16x12 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Nagg. Märken. Ej kompletta.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    22 timmar 10 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    31 EUR
    36 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    116 okt 19:38300SEK