"Corydalis punila host" (modellnr 3507), längd 27,5 cm, ""Viola epipsila Ledet" (modellnr 3540), längd 23 cm (nagg), "Scilla verna L" (modellnr 3543), längd 18 cm.
Obetydligt ytslitage. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10