ANNA KLEBERG

"Ford Shelby 500 GT Cobra -67".

Signerad Anna Kleberg och daterad 1999 a tergo, numrerad 2/4. C-print monterad och laminerad på aluminium 50 x 62 cm.

Konditionsrapport

Nedre högra hörnet har släppt från aluminiumskivan.
Repor och slitage.

Proveniens
Galleri Andréhn-Shiptjenko, Stockholm.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 12 000 SEK

    Slutpris

    15 000
    1 513 EUR
    1 896 USD

    Budhistorik (32 bud)
    810 feb 18:5315000SEK
    7A10 feb 18:5314500SEK
    810 feb 18:5314500SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes