BORDSLAMPA, porslin, Schierholz, omkring 1900-talets mitt.

Dansande barn. Två ljuspunkter. Höjd 40 cm.

Slitage. Några skador och nagg. Ej funktionstestad. Lagat fäste till knopp.

Utropspris
2 000 SEK