SERVISDELAR, 41 st, porslin, "Midsummer Night's Dream", Royal Copenhagen, 1900-talets andra hälft.

Åtta djupa tallrikar, åtta mattallrikar, åtta förrättstallrikar, åtta assietter, uppläggningsfat samt åtta kaffekoppar med fat.

Bruksslitage. En kopp med skadat öra.

Utropspris
3 000 SEK