GLASSERVIS, 53 delar, Skruf, 1900-talets första hälft.

Slipad dekor. Fem vitvinsglas, tolv likörglas, tolv starkvinsglas, tolv snapsglas samt tolv selterglas. Höjd 8 - 12 cm.

Ca tre delar med nagg. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK