Fanerad med björk. Nedfällbar klaff med bakomliggande skrivinredning. Två lådor. Beslag av mässing. Bredd 89 cm, djup 46 cm, höjd 92,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Fanerskador. Repor. Nyckel till klaff saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.