BIRGITTA PARLAND

Akvarell, signerad och daterad -77.

Stilleben. Passepartout 32 x 45 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T3
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    50
    EUR
    481 SEK
    58 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    319 okt 22:3950EUR
    319 okt 22:3945EUR
    319 okt 22:3940EUR