Uppläggningsfat, 2 st, porslin, "Musselmalet", Royal Copenhagen, Danmark, 1900-talets andra hälft.

1/1041. Genombrutet brätte. Diameter ca 33.5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK