BORDSLAMPA

Luxus, Sverige, 1960-tal.

Mässingsstomme med med rund fot och rundad stomme. cylinderformad skärm av röd textil. Höjd inklusive skärm ca 43 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Slitage. Repor. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    300
    31 EUR
    36 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 9 okt 21:42300SEK