SKOGLUND & OLSSON SETO 107 BRANDBIL. Sverige, 1930-tal.

Rödlackerat gjutjärn. Röda hjul med gummidäck. Silverlackerad förare. Fyra stegar medföljer. Längd 41 cm.

Lackskador, mindre lagningar.

Utropspris
4 000 SEK