SERVISDELAR, 54 st, porslin, "Luna", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Elva förrättstallrikar, tolv djupa tallrikar, tolv mattallrikar, tolv assietter, fyra uppläggningsfat, två uppläggningsskålar samt sockerskål med lock.

Två delar med kantnagg. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK