K ANDERSSON

Silver, vas, Stockholm, 1929.

Invändigt förgylld. Slätt liv med utvikt mynning. Rund fot med dekor av tre kulor. Diameter 15, höjd ca 20 cm. Vikt 307 gram.

Konditionsrapport

Senare gravyr. Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    720
    74 EUR
    88 USD

    Budhistorik (7 bud)
    416 okt 20:34720SEK
    3A16 okt 20:34717SEK
    316 okt 00:52667SEK