ARMRING med graverad dekor.

ARMRING med graverad dekor.

Stämplad Örnsköldsvik, 1964, 18K guld. Inre längd ca 6 cm. Totalvikt ca 35 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK