ETSNINGAR, 5 stycken, Lucio del Pezzo, Roland Sabatier och Alain Satie
Alain Satie, signerad och numrerad 83/100. Roland Sabatier, signerad och numrerad XIII/XXV. Lucio del Pezzo, tre blad, signerade och numrerade 45/90. Bladstorlek ca 66 x 50,5 cm, en i liggande format samma mått.
Oramade. Rullade. Mjuka veck.