RISTOMATTI RATIA, FÖRVARINGSKUBER, 14 st, "Palaset Modular Storage Cubes", Treston, Finland, 1970-tal.
Bruna och vita. Mått 34,5 cm x 34,5 cm x 34,5 cm.
Slitage och ställvis ytskador.