AUNE SIIMES

VAS, keramik, signerad i godset AS.

Flaska. Höjd 15 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    200
    EUR
    1 984 SEK
    235 USD

    Budhistorik (3 bud)
    314 nov 19:13200EUR
    Acceptpris på 200 EUR uppnåddes
    212 nov 11:00128EUR
    1 8 nov 20:2934EUR