MELLANFORMATSKAMERA MED OBJEKTIV OCH TILLBEHÖR, Hasselblad 503CW, Sverige, 1997.

Svärtat kamerahus. Två svarta objektiv Planar 2,8 /80 T* och Sonnar 5,6/250 T*. Auktionsposten inkluderar även två stycken filmmagasin, Carl Zeiss Mutar 2x samt tre stycken förlängningsringar, Proflash 4504, Hasselblad PME 3 Prism Finder, polaroidfilter samt en kameraväska.

Smärre slitage. Ytliga märken och repor. Ej funktionstestad. Damm.

Utropspris
15 000 SEK